Двете изјави со кои Меган и Хари ги навредија Кејт и Вилијам

2 копии

Меган Маркл неодамна го прославила својот 38-ми роденден, а според пишувањата на странските медиуми, таа отпатувала на одмор на шпанската Ибица. Таму заминала ...
| | веќе видена | слични

Да се биде член на кралското семејство има многу предности, но и маани. Постојат бројни правила кои треба да ги почитувате, од начин на однесување до строго ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Принцот Хари и војвотката Меган се неисцрпна тема на британските таблоиди, а во тоа најмногу придонесуваат со своето кршење на сите кралски правила. Хари е ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Продолжуваат обвинувањата на релација власт – опозиција за случајот „Рекет“. За вмро дпмне ,Катица Јанева и обвинителите на сјо повеќе немаат кредибилитет, ...
сите 1137 | | | веќе видена

Околу барањето на претседателот Стево Пендаровски за политичка одговорност, вицепремиерката смета дека Владата не е единствена што има политичка одговорност ...
сите 416 | | | веќе видена

Почитувани граѓани, почитувани претставници на медиумите, На прес конференцијата одржана во белиот дворец на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски призна дека се ...
сите 281 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Двете изјави со кои Меган и Хари ги навредија Кејт и Вилијам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: