Дневен хороскоп: Одмор за Јарецот, Лавовите ќе се дружат

Овен Работа Претпоставениот е импресиониран од вашата неодамнешна напорна работа и остварената работа може да биде важен придонес за вас. Ако ништо друго, не ...
| | веќе видена | слични

Сѐ се враќа, сѐ се плаќа. (Ова е моето главно мото) Вие самите го создавате сопствениот живот. Не дозволувајте други луѓе да ви го пишуваат животното сценарио. ...
| | веќе видена | слични

Едно од најубавите искуства во животот е покрај себе да имаш вистинска личност и вистинска љубов. Но, понекогаш луѓето се премногу горделиви без некаква ...
| | веќе видена | слични

Да преболиш некого и да продолжиш понатаму е една од натејтешките работи во животот. Особено ако се работи за некого со кого сте си ја замислувале иднината. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Мандатар ќе биде оној кој ќе добие најмногу гласови, или во превод- оној за кого ќе се определат граѓаните, а не партиите. На само неколку дена пред финалната ...
сите 157 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 127 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното интервју во емисијата Заспиј ако можеш на телевизија Алфа, потенцираше дека со доаѓање на владата ...
сите 292 | | | веќе видена

Нема пораст на процентот на хоспитализирани пациенти со Ковид-19 во земјата.Како што истакна денеска министерот за здравство, Венко Филипче, на утринскиот ...
сите 141 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 202 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп: Одмор за Јарецот, Лавовите ќе се дружат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: