Кријте ги вашите податоци со Secret Disk


Останато

Од аудио снимките објавени во италијанскиот весник „Ла верита“ за случајот „Рекет“ може повеќе од сигурно да се каже дека специјалната јавна обвинителка Катица ...
сите 885 | | | веќе видена

Шефицата на СЈО во оставка Катица Јанева , чиј глас се слуша во објавените разговори во случајот „Рекет“ е повикана на сослушување во скопското обвинителство. ...
сите 225 | | | веќе видена

Има некаков нескротлив нагон кај политичарите за нивните лоши проценки или постапки, или недобро обмислени политики, да наоѓаат вина кај новинарите кои ...
сите 258 | | | веќе видена

Системот во Република Македонија е нападнат од силна криминална ерозија до тој степен што не функционира. Во државата имаме згазени закони, згазено ...
сите 224 | | | веќе видена

„Интересен феномен. Со продолжено или панично движење подлабоко се тоне во живиот песок“. Ова е фејсбук-пост на обвинителката Ленче Ристовска, без назнака за ...
сите 117 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

 Веќе 20 години, главниот фокус на Татијана Полјакова се правилата за добро однесување. Таа точно знае како треба да се однесувате на маса, за што можете да ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кријте ги вашите податоци со Secret Disk

Од:
До кого (е-маил):
Порака: