Кријте ги вашите податоци со Secret Disk


Останато

Ова е Бејрут по силната експлозија во која загинаа најмалку 100 луѓе, а повредени се повеќе од 4.000. Околу 300.000 луѓе останаа без дом. Причинетата штета во ...
сите 263 | | | веќе видена

Kои заклучоци може да се извлечат од вчерашната конститутивна седница на Собранието на Македонија? Прво, истата се уште не е завршена, туку е прекината после ...
сите 321 | | | веќе видена

Излекуван штипjанец по втор пат се заразил со коронавирусот. Информацијата ја соопшти директорот на штипската клиничка болница Ален Ѓеорѓијев, кој кажа дека ...
сите 453 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 243 | | | веќе видена

Претседателот не чувствува потреба да им се извинува на поранешните вработени во Специјалното јавно обвинителство, затоа што неговата оценка за поранешното СЈО ...
сите 40 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски најави дека во следните денови ќе имаат средби со партиите кои освоија пратенички места за евентуално формирање нова ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кријте ги вашите податоци со Secret Disk

Од:
До кого (е-маил):
Порака: