Секојдневни грешки кои ги прават родителите, а се опасни за децата во лето

 Сончање, базени, освежителни сокчиња – како родителите несвесно може да им наштетат на децата во лето, сакајќи го само доброто за нив? Навидум летото ...
| | веќе видена | слични

Се вратија горештините во Македонија, па затоа и вечерва е топло. Во наредните денови следува период на стабилно и топло време. Зголемена облачност се очекува ...
| | веќе видена | слични

Останато

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Ј.Ј.(51) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторени ...
сите 212 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 138 | | | веќе видена

На последната прес-конференција на Државната изборна комисија, портпаролот најави дека резултати од изборите може да се очекуваат најдоцна до 23 часот, кога ќе ...
сите 266 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека ако ја добијат довербата на следните избори, ќе ја намалат администрацијата за 20 отсто. „Никој нема да изгуби работно ...
сите 98 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски претпладнево го оствари своето гласачко право на избирачкото место во ОУ „Димо Хаџи Димов“ во скопската населба ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секојдневни грешки кои ги прават родителите, а се опасни за децата во лето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: