Героски: Оваа влада веќе трпи политички последици, а ова вечерва не смее да пројде без тврда реакција!

Загрижен сум каде сево ова води, но пак ќе речам извесна нервоза треба да има во премиерот за да дојде до ваква во крајна линија дискриминирачка изјава и во ...
| | веќе видена | слични

Новинарот Фуркан Салиу ги праша шарените реолуционери кои го фарбаа Скопје пред неколку години, дали им остана уште боја за да му позајмат. Хеј #шарени ви ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Професорот Ѓорѓи Спасов и новинарот Бранко Героски преку Фејсбук си разменија комплименти во врска со случувањата по изјавата на Зоран Заев за “педери и суетни ...
| | веќе видена | слични

Денешниот испад на премиерот ќе ни биде смешен уште неколку саати, се додека не сфатиме колку е сериозно тоа што го направи Како припадник на етничка група ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ново видео се појави од Бејрут на Интернет од моментот на катастрофалната експлозија во пристаништето минатата недела.Најпрво се гледа дебел час во далечина и ...
сите 259 | | | веќе видена

Марко Бислимовски, претседателот на Регулаторната комисија за енергетика, во денешното интервју за „Радио Слободна Европа“ вели дека со покачувањето на цената ...
сите 271 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Героски: Оваа влада веќе трпи политички последици, а ова вечерва не смее да пројде без тврда реакција!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: