Аланис Морисет го роди своето трето дете (ФОТО)


4 копии

Претседателот на Претставничкиот дом на Нов Зеланд Тревор Малард за време на парламентарната расправа хранеше бебе на еден од пратениците. Малард на Твитер ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ерик Трамп, синот на претседателот на САД Доналд Трамп со сопругата Лара го доби второто дете, ќерката на која и го дадоа името Каролина Дороти. Неговиот татко ...
| | веќе видена | слични
9 копии
2 копии

Семејството на американскиот претседател Доналд Трамп е побогато за уште еден член. Неговиот син Ерик објави дека добил ќерка. Ерик и Лара Трамп денеска добиле ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Семејството на американскиот претседател Доналд Трамп станало побогато за уште еден член. Актуелниот претседател на САД станал дедо по десетти пат, а тоа го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на тимот доктори кои ја направија првата трансплантација на срце д-р Сашко Јовев, во интервју за ТВ24 рече дека пациентот е стабилен и веќе не е на ...
сите 266 | | | веќе видена

Од 37-те новозаболени од Ковид-19 регистрирани во изминатото денонокие, 12 се во Скопје и тоа пет во општината Гази Баба, по два во Бутел и Чаир, и по еден во ...
сите 532 | | | веќе видена

Како редовно постапување на полициските службеници во вакви случаи го оцени министерот за внатрешни работи, Наќе Чулев, постапувањето во врска со видео ...
сите 239 | | | веќе видена

Преку креирање дигитална платформа се планира да се зголеми конкурентноста и да се отвори можноста за пласирање на финални производи од текстилните компании и ...
сите 341 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, упати честитка по повод одбележувањето на 24 Мај, Денот на словенските просветители Св. Кирил ...
сите 194 | | | веќе видена

Државната изборна комисија е загрижена за тоа како ќе гласаат лицата заразени со коронавирус и оние кои се во изолација. По протоколот одобрен од Владата за ...
сите 232 | | | веќе видена

Неверојатен избор на гостин и тема на последната емисија 360 Степени на Алсат М во моменти кога се зголемува бројот на заразени и починати од Ковид19, кога ЈО ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Аланис Морисет го роди своето трето дете (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: