Бреша ја зголеми понудата до Балотели

3 копии

Марио Балотели официјално има нов клуб. Контроверзниот Италијанец се врати во татковината и потпиша за клубот од градот во кој израсна – Бреша. Иако Балотели е ...
| | веќе видена | слични

Марио Балотели ова попладне и официјално беше претставен како звучно и најголемо засилување на Бреша, по што експресно ја одработи и првата прес-конференција ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Фактот што денеска специјалната јавна обвинителка Катица Јанева влезе на распит за истрагата за „Рекет“, заедно со адвокат, го проблематизираат голем број на ...
сите 891 | | | веќе видена

Како што напредува истрагата така нервозата и паниката во ВМРО-ДПМНЕ расте. Нервозата кулминираша со вчерашниот распит на еден од осомничените во случајот ...
сите 375 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на роденденот на организацијата во Прилеп. Вечерва бев на роденденот на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 441 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 158 | | | веќе видена

Го контролира ли некој експрес лонецот кој на Балканот врие? Се тресе и татни лонецот, а никако да се најде вентил за да не експлодира. А, се започна ...
сите 181 | | | веќе видена

Валканите пари од аферата Рекет, кој ја тресе Македонија, но и целиот регион, оделе во Сојузот за Србија(СЗС) и тоа преку Вук Јеремиќ, открива српски ...
сите 140 | | | веќе видена

Времето ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од источен и западен правец.Минималната температура ќе биде ...
сите 336 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бреша ја зголеми понудата до Балотели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: