Клоп: Супер е што жена ќе ни суди против Челси


2 копии

Френк Лампард признава дека притисокот се зголемува откако Челси не успеа да победи во првите три официјални мечеви под негово водство, но додава дека повеќе ...
| | веќе видена | слични

Френк Лампард не дочека победа и во третиот официјален меч како менаџер на Челси, откако ова попладне неговиот тим не успеа да слави ниту на премиерниот меч на ...
| | веќе видена | слични

Веројатно на светот не постои поскромен фудбалер од Нголо Канте. Канте е познат како голем работник и на моменти делува како да неможе да за замори, а тивкиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Челси во средата во Истанбул го загуби Суперкуп мечот од Ливерпул на пенали откако Тами Абрахам не го реализираше петтиот пенал за својот тим. Изминатите два ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 213 | | | веќе видена

Пазарот на електрична енергија е либерализиран за сите потрошувачи, вклучувајќи ги и домаќинствата, соопшти ЕСМ. Како што наведуваат од компанијата во ...
сите 238 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието во заминување, Талат Џафери се уште не испратил до претседателот на државата Стево Пендаровски известување дека Собранието е ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп: Супер е што жена ќе ни суди против Челси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: