Возачите на овие модели на автомобили добиваат најмногу казни за брзо возење


2 копии

Стереотипите честопати се стереотипи со причина, а се чини дека стереотипот дека возачите на брзи автомобили најчесто добиваат казни е потполно точен. ...
| | веќе видена | слични

Компанијата „Alfa Romeo“  последниве години постојано се обидува да им се приближи на престижните произведувачи како „BMW“, „Mercedes“ и „Audi“, но тоа баш и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатиот сајт USNews напрви едно интересно натпреварување и откри која земја прави најдобри луксузни, спортски и SUV автомобили. Дали се согласувате со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Се сметаше за симбол во борбата против корупцијата, а сега истражителката Катица Јанева се чини дека е вмешана во скандалозен случај на уцени. Зошто аферата ...
сите 834 | | | веќе видена

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 500 | | | веќе видена

Во Охрид се одбележа Денот на Армијата. На центрланата прослава при одбележување на 27 годишнината на македонската Армија присуствуваа воени претставници од ...
сите 184 | | | веќе видена

За некои самотијата е најголем благослов, додека други ја сметаат за рецепт за несреќен живот. Овие три хороскопски знаци секогаш сакаат да бидат во љубовна ...
сите 196 | | | веќе видена

Обвинителката од СЈО, Фатиме Фетаи за ТВ21 вели дека три и пол години работела против криминалот и нејзините предмети се чисти. Вели дека тие не можат да се ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Возачите на овие модели на автомобили добиваат најмногу казни за брзо возење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: