ИМААТ РОК ОД 8 ДЕНА: Судот донесе пресуда, Северина веќе НЕ СМЕЕ да го прави ова!


Судот во Загреб донесе привремена мерка со која Северина и нејзиниот сопруг Игор треба да ги избришат од социјалните мрежи сите објавени фотографии од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ерик Трамп, синот на претседателот на САД Доналд Трамп со сопругата Лара го доби второто дете, ќерката на која и го дадоа името Каролина Дороти. Неговиот татко ...
| | веќе видена | слични
9 копии
2 копии

Семејството на американскиот претседател Доналд Трамп е побогато за уште еден член. Неговиот син Ерик објави дека добил ќерка. Ерик и Лара Трамп денеска добиле ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Семејството на американскиот претседател Доналд Трамп станало побогато за уште еден член. Актуелниот претседател на САД станал дедо по десетти пат, а тоа го ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 268 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 162 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 188 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ИМААТ РОК ОД 8 ДЕНА: Судот донесе пресуда, Северина веќе НЕ СМЕЕ да го прави ова!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: