Некогаш НАЈПЛАТЕН МОДЕЛ, а сега непрепознатлива и со целулит (ФОТО)

Кејт Мос е фотографирана за време на нејзиниот одмор со пријателите, на јахта. Оваа манекенка некогаш беше најплатена и најбарана, токму поради нејзиното ...
| | веќе видена | слични

 Со опуштен стомак на 42 години Роналдо навистина изгледа поинаку од времето кога изведуваше чуда на фудбалските терени. Бразилската фудбалска легенда Роналдо ...
| | веќе видена | слични

Една од најпознатите манекенки Кејт Мос, летните денови ги минува со пријателите во Италија. Облечена во црн костим за капење таа била фотографирана од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ирина Шајк последните недели ги минува исклучиво во уживање во летото, а моментално престојува на Форментери, во Шпанија. Убавицата не го менувала друштвото, ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Кејт Мос е фотографирана за време на одморот на една јахта на која била со пријателите. Костимот за капење ги открил сите нејзини несовршености - ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се сметаше за симбол во борбата против корупцијата, а сега истражителката Катица Јанева се чини дека е вмешана во скандалозен случај на уцени. Зошто аферата ...
сите 835 | | | веќе видена

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 500 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 182 | | | веќе видена

Во Охрид се одбележа Денот на Армијата. На центрланата прослава при одбележување на 27 годишнината на македонската Армија присуствуваа воени претставници од ...
сите 184 | | | веќе видена

За некои самотијата е најголем благослов, додека други ја сметаат за рецепт за несреќен живот. Овие три хороскопски знаци секогаш сакаат да бидат во љубовна ...
сите 198 | | | веќе видена

Обвинителката од СЈО, Фатиме Фетаи за ТВ21 вели дека три и пол години работела против криминалот и нејзините предмети се чисти. Вели дека тие не можат да се ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Некогаш НАЈПЛАТЕН МОДЕЛ, а сега непрепознатлива и со целулит (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: