Се бореше со ПОСТПОРОДИЛНА ДЕПРЕСИЈА, а сега пејачката го доби третото дете

Аланис Морисет порано годинава објави дека е бремена по третпат и тоа откако во 2017 се избори со тешката постпородилна депресија. Во тоа време, преку ...
| | веќе видена | слични

Кристијан Стадил и неговата сопруга Алис станале родители по четврти пат. Само седум дена по породувањето, Алис на својот Инстаграм профил објавила фотографија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Натали Вардел од Австралија е горда мајка. Не е познато дали пронашла еликсир за вечна младост, но едно е сигурно - добра генетика, квалитетна исхрана и ...
| | веќе видена | слични

Многу наскоро ќе ја слушнеме среќната вест за второто дете во семејството на Миранда Кер и Еван Шпигел. Во мај минатата година, парот доби момче, а таа има ...
| | веќе видена | слични

Иако Наталија Грубовиќ ретко открива детали за својот приватен живот, деновиве на инстаграм-профилот на нејзината сестра Радица осамна интересна фотографија. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Аланис Морисет го роди третото дете, малиот Винтер Мерси. Секогаш нè радува веста за принова кај познатите, а пејачката во 45-та година на свет донесе момче. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

По објавите на некои медиуми дека познатата манекенка и некогашна бинго-девојка Наталија Грубовиќ е бремена со второ дете, редакцијата на „Репортер“ ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нити ќе ме исплашите, уште помалку ќе ме спречите да ја говорам вистината, кога сум чист и целосно одговорен пред целата јавност. Затоа сум секој ден пред ...
сите 264 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 290 | | | веќе видена

Вчера во во 20,00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во населбата Гоце Делчев, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу скопјаните ...
сите 325 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 144 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Вчерашното дерби во Премиер лигата меѓу Манчестер сити и Тотенхем, кое заврши со 2-2 , не ги задоволи навивачите ниту на двете екипи. Целта беше да се освојат ...
сите 32 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се бореше со ПОСТПОРОДИЛНА ДЕПРЕСИЈА, а сега пејачката го доби третото дете

Од:
До кого (е-маил):
Порака: