Најпознатата голферка се омажи со син на НБА-икона (Фото)

Еби и тоа како има знаење кога станува збор за спортските теми. Татко ѝ бил легендарен НБА играч, член на Финикс, Филаделфија, Јута и Њујорк Никс, а Еби ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за образование, Арбер Адеми за емисијата „10 минути“ на ТВ 21 изјави дека во училиштата каде има мал број на ученици, таму наставата може да се ...
сите 513 | | | веќе видена

Над 100.000 граѓани кои земаа плата, пензија или социјална помош останааа без пари со затворањето на Еуростандард банката. Не можат да си ги платат основните ...
сите 228 | | | веќе видена

Согласно Уставот, во следните 20 дена, а лично верувам и порано ќе успееме да формираме Влада и стабилно парламентарно мнозинство кое ќе биде гаранција за ...
сите 73 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најпознатата голферка се омажи со син на НБА-икона (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: