(Видео) Појавувањето на Лук Пери во новата „Беверли Хилс“ ги растажи фановите


2 копии

Новата и долгоочекувана сезона од серијата Beverly Hills донесе поделени мислења помеѓу фановите. Но една сцена побуди емоции кај сите, онаа кога колегите му ...
| | веќе видена | слични

Холивудската глумица Шенон Доерти, која во март 2015 година дозна дека има рак на дојка, за магазинот „Пипл“ првпат отворено прозборе за најлошите моменти во ...
| | веќе видена | слични

Серијата „Беверли Хилс“ после повеќегодишната пауза која трае од деведесетите продолжува да се снима, и тоа со старата екипа. За жал, во ова остварување нема ...
| | веќе видена | слични

Серијата “Beverly Hills” продолжи да се снима по повеќегодишна пауза, и тоа со старата екипа. За жал, во ова остварување не се појавува Лук Пери, легендарниот ...
| | веќе видена | слични

Останато

За десетина дена владиниот предлог Закон за јавно обвинителство со кое треба да се реши статусот на СЈО ќе се најде пред пратениците на собраниска седница. По ...
сите 292 | | | веќе видена

– Нити ќе ме исплашите, уште помалку ќе ме спречите да ја говорам вистината, кога сум чист и целосно одговорен пред целата јавност. Затоа сум секој ден пред ...
сите 273 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 290 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шеќеринска денеска преку Фејсбук ја промовира полковник Билјана Блажеска, како прв аѓутант-жена на претседателот Стево ...
сите 217 | | | веќе видена

Вчера во во 20,00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во населбата Гоце Делчев, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу скопјаните ...
сите 325 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 144 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Појавувањето на Лук Пери во новата „Беверли Хилс“ ги растажи фановите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: