Џеј Ло го покажа задникот во Египет и публиката ја почасти со „поза за паѓање во несвест“ (ФОТО)

Џенифер Лопез (50) од 7 јуни е на својата турнеја „It’s My Party”, во склоп на која на 9 август одржа спектакуларен концерт во Египет. Иако многу пејачи на ...
| | веќе видена | слични

Една од најубавите жени на светот, Селма Хајек, ги израдува своите следбеници на Инстаграм со неколку жешки фотографии на кои е во костим за капење. Селма ...
| | веќе видена | слични

Италијанската пејачка и во шестата деценија е вистинска секс-бомба. Италијанската пејачка Сабрина Салерно, која го полудела мажите со хитот "Boys" кон крајот ...
| | веќе видена | слични

52-годишната актерка Селма Хаек ги израдувала своите следбеници на Инстаграм, особено машката популација, со неколку жешки фотографии на кои позира во костим ...
| | веќе видена | слични

Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез повторно предизвика хаос на социјалните мрежи. Како и многупати претходно и овој пат главна причина за хаосот се ...
| | веќе видена | слични

 Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите на себе и својата фигура. Џенифер Лопез е позната во неверојатната фигура на ...
| | веќе видена | слични

Дара Бубамара неодамна одмораше на Бечичи после настапт и со својот розов костим за капење ја крена температура на 30. Меѓутоа, во Турција отишла чекор ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 213 | | | веќе видена

Нови 200 случаи на КОВИД-19, 15 оздравени и четири починати лица, е билансот што го регистрира вчера Министерството за здравство. Според податоците, по Скопје, ...
сите 436 | | | веќе видена

Пазарот на електрична енергија е либерализиран за сите потрошувачи, вклучувајќи ги и домаќинствата, соопшти ЕСМ. Како што наведуваат од компанијата во ...
сите 237 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието во заминување, Талат Џафери се уште не испратил до претседателот на државата Стево Пендаровски известување дека Собранието е ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џеј Ло го покажа задникот во Египет и публиката ја почасти со „поза за паѓање во несвест“ (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: