Полна месечина во Водолија настапува на 15 август: Нови можности за Биковите и Јарците, драма за Шкорпиите

Полната месечина во Водолија настапува на 15 август. Се случуваат важни трансформации па нешто морате да отфрлите од минатото за да можете да одите напред и да ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии
2 копии
4 копии

За некои самотијата е најголем благослов, додека други ја сметаат за рецепт за несреќен живот. Овие три хороскопски знаци секогаш сакаат да бидат во љубовна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На добра храна веројатно секој се радува, но следниве пет хороскопски знаци постојано мислат каква убава храна ќе стават во уста. Кај нив најчесто ништо не ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полна месечина во Водолија настапува на 15 август: Нови можности за Биковите и Јарците, драма за Шкорпиите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: