Дејвид Мојс му се нуди на Бекам: МЛС Лигата е во подем, секако дека би разгледал…

Поранешниот тренер на Манчестер Јунајтед и Евертон, Дејвид Мојс веќе одреден период е без работа откако последно го водеше тимот на Вест Хем од кој замина во ...
| | веќе видена | слични

Кладуио Маркизио ова лето стана слободен играч откако го раскина договорот со руски Зенит. Италијанецот долги години беше член на Јувентус, а потоа минатиот ...
| | веќе видена | слични

Аргентинскиот бек бил на чекор до трансфер на „Гудисон Парк“, меѓутоа во последен час договорот пропаднал откако во Манчестер јунајтед се појавиле силни мотиви ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Откако заврши трансфер периодот од раководството на Манчестер Јунајтед сега се насочени кон продолжување на договорите на играчите кои се пред крај на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тренерот на Тотенхем, Маурисио Покетино во изјава за англиските медиуми истакна дека во Англија направиле голема грешка кога се одлучиле преодниот рок да ...
| | веќе видена | слични

И денес сме тука да известуваме за се што се случува на трансфер пазарот, како што се наближуваме до крајот ситуацијата станува поинтересна, а веројатно до ...
| | веќе видена | слични

Управата на Манчестер Јунајтед сериозно го одврза ќесето и го купи Хари Мегваер за 80 милиони фунти на крајот на летниот преоден рок, потег со кој Оле Гунар ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се сметаше за симбол во борбата против корупцијата, а сега истражителката Катица Јанева се чини дека е вмешана во скандалозен случај на уцени. Зошто аферата ...
сите 835 | | | веќе видена

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 500 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 182 | | | веќе видена

Во Охрид се одбележа Денот на Армијата. На центрланата прослава при одбележување на 27 годишнината на македонската Армија присуствуваа воени претставници од ...
сите 184 | | | веќе видена

За некои самотијата е најголем благослов, додека други ја сметаат за рецепт за несреќен живот. Овие три хороскопски знаци секогаш сакаат да бидат во љубовна ...
сите 198 | | | веќе видена

Обвинителката од СЈО, Фатиме Фетаи за ТВ21 вели дека три и пол години работела против криминалот и нејзините предмети се чисти. Вели дека тие не можат да се ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дејвид Мојс му се нуди на Бекам: МЛС Лигата е во подем, секако дека би разгледал…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: