Карлеуша: Бојан Јовановски не ми должи пари, ниту знам дека му должи на некого во Србија


По веста на српски „Курир“ што ја пренесоа македонските медиуми дека Бојан Јовановски го рекетирал Орце Камчев за 1,5 милион евра бидејќи толку ѝ должел на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии
2 копии
6 копии

Полицијата пронашла шокантна преписка со српски политичар во телефонот на уапсениот македонски водител и поранешна реалити ѕвезда Боки 13, дознава српски ...
| | веќе видена | слични

Во телефонот на уапсениот македонски водител и поранешна ријалити ѕвезда на Боки 13, полицијата пронашла шокантна кореспонденција со познат српски политичар – ...
| | веќе видена | слични

Во телефонот на уапсениот Бојан Јовановски, односно Боки 13, српската полиција пронашла шокантна преписка со еден српски политичар, пишуваат српските медиуми ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во телефонот на уапсениот Бојан Јовановски, полицијата пронашла шокантна преписка со еден српски политичар. Пронајдени се дури и експлицитни фотографии од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Зоран Заев не го прима неговиот пулен и штитеник Боки 13 во премиерскиот кабинет во Владата, туку на фотографиите е Христијан Мицкоски маскиран во политичар ...
сите 371 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 147 | | | веќе видена

Обвинителката која е дел од тимот на Катица Јанева, Ленче Ристовска преку социјалните мрежи испрати интересна порака. Таа без да нагласи за кој е наменета ...
сите 732 | | | веќе видена

Официјалните активности на Обвинителството за расветлување на случајот „Рекет“ вчера продолжија со исказ на Бурим Рустеми, третиот обвинител од Специјалното ...
сите 105 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 147 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карлеуша: Бојан Јовановски не ми должи пари, ниту знам дека му должи на некого во Србија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: