„Бекстејџ“ интервју со бившата сопруга на Даниел Кајмакоски – манекенката Кристина Димитриевска


Има 23 години, а веќе има еден брак зад себе, откако се разведе од македонскиот пејач Даниел Кајмакоски. После разводот ова е прво интервју за младата ...
| | веќе видена | слични

Иако поминаа само два месеци откако се разведе, познатата манекенка Шанина Шајк забележана е во друштво на друг маж. Шанина во јуни се разведе од музичарот ...
| | веќе видена | слични

Криси Тајген отишла на вбризгување на ботокс на пазувите, а за тоа како поминала интервенцијата им покажа на своите фанови на социјалните мрежи. Познатата ...
| | веќе видена | слични

Австралиската актерка во телевизиско ток шоу откри дека била заменета со моделот Кејт Аптон. Нејзините синови , родени од бракот со сценаристот Ендрју Аптон на ...
| | веќе видена | слични

Адријана во 2013-та година во Њујорк била гостинка на хуманитарната забава на Новак, а и понатаму се добри пријатели. Пензионираниот ангел на „Викторија ...
| | веќе видена | слични

 Ѕвездите се подготвени да одат до луди крајности кога станува збор за убавина, а Криси Тајген отиде предалеку во обидот за наоѓање решение против потење. ...
| | веќе видена | слични

Познатата актерка и сопруга на пејачот Џастин Тимбрлејк, Џесика Бил, објавила фотографија без шминка. Кампањата „ShareStrong“ ја започнала манекенката Кејт ...
| | веќе видена | слични

Останато

Се сметаше за симбол во борбата против корупцијата, а сега истражителката Катица Јанева се чини дека е вмешана во скандалозен случај на уцени. Зошто аферата ...
сите 835 | | | веќе видена

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 500 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 182 | | | веќе видена

Во Охрид се одбележа Денот на Армијата. На центрланата прослава при одбележување на 27 годишнината на македонската Армија присуствуваа воени претставници од ...
сите 184 | | | веќе видена

За некои самотијата е најголем благослов, додека други ја сметаат за рецепт за несреќен живот. Овие три хороскопски знаци секогаш сакаат да бидат во љубовна ...
сите 198 | | | веќе видена

Обвинителката од СЈО, Фатиме Фетаи за ТВ21 вели дека три и пол години работела против криминалот и нејзините предмети се чисти. Вели дека тие не можат да се ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Бекстејџ“ интервју со бившата сопруга на Даниел Кајмакоски – манекенката Кристина Димитриевска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: