Дорис Драговиќ со нов спот после 10 години пауза


Песната „Lover“ на Тејлор Свифт испадна вчера а веќе има над пет милиони прегледи на Јутјуб. Таа е дел од новиот албум на пејачката со ист наслов. Според ...
| | веќе видена | слични

Новиот спот на Џонас Брадрс за песната „Only Human“ веќе има над два милиони прегледи. Покрај позитивните коментари од фановите, песната доби и големо внимание ...
| | веќе видена | слични

Сплитската пејачка ја промовираше песната „Брод за најбоље“ која е нејзин прв самостоен проект после цела деценија. Иако го објави без голема медиумска фама, ...
| | веќе видена | слични

На Јутјуб, на 01 Август осамна музичката тема на „Ајга“ заедно со видео запис за песната „Macedonia forever“.Музичката тема се оградува од сите политички ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 500 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 182 | | | веќе видена

Во Охрид се одбележа Денот на Армијата. На центрланата прослава при одбележување на 27 годишнината на македонската Армија присуствуваа воени претставници од ...
сите 184 | | | веќе видена

Се сметаше за симбол во борбата против корупцијата, а сега истражителката Катица Јанева се чини дека е вмешана во скандалозен случај на уцени. Зошто аферата ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дорис Драговиќ со нов спот после 10 години пауза

Од:
До кого (е-маил):
Порака: