Запознајте ги балканските први дами

2 копии

Манекенката Елена Перминова денес има живот како од бајките - сопруга на милијардерот Александар Лебедев, три деца, прекрасна вила, многубројни патувања зад ...
| | веќе видена | слични

Елена Перминова живее живот како од бајка, се занимава со манекенство, мажена е за 59-годишниот милијардер Александар Лебедев, има три деца, ужива во луксузни ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Најпозната и единствена „вистинска“ прва дама е Меланија Трамп. Кога сопругите на лидерите на земјите од просторот на поранешна Југославија се појавуваат во ...
| | веќе видена | слични

Останато

– Нити ќе ме исплашите, уште помалку ќе ме спречите да ја говорам вистината, кога сум чист и целосно одговорен пред целата јавност. Затоа сум секој ден пред ...
сите 273 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 290 | | | веќе видена

Вчера во во 20,00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во населбата Гоце Делчев, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу скопјаните ...
сите 325 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 144 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Запознајте ги балканските први дами

Од:
До кого (е-маил):
Порака: