Дневен хороскоп за 13 август

 Дали денешниот ден ќе биде успешен и поволен за работа и љубов? На кое поле ѕвездите ви се наклонети и ќе ви помогнат, а каде ќе ви одмагаат? Кликнете на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

ОВЕН Работа: Очекувајте позитивен исход од решавањето на паричните проблеми. Нова прилика за заработка ви доаѓа. Љубов: Ќе ви се појави шанса за почеток на ...
| | веќе видена | слични

Астрологијата нуди совети и за здравјето. Луѓето без разлика дали веруваат или не во астрололозите и астролошките предвидувања и совети, речиси секогаш сакаат ...
| | веќе видена | слични

 Што вели астрологијата – дали денес ѕвездите ви се наклонети? Дали среќата е на ваша страна? На кое поле поточно? Што да избегнувате, а на што да се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 236 | | | веќе видена

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 248 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 13 август

Од:
До кого (е-маил):
Порака: