Тејлор Свифт одлично изгледа и со неколку килограми повеќе

2 копии

И додека во светот милиони луѓе гладуваат, останатите не знаат што да им прават на парите во вистинска смисла на зборот.Фотографиите од младите богаташи го ...
| | веќе видена | слични

Фотките на кои младите богаташи се фалат со своите приватни авиони, скапите автомобили и другите статусни симболи повеќе не се ин. Судејќи според состојбата на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување на Алфа телевизија истакна дека лидерот на СДСМ, Зоран Заев бега од дебати бидејќи не ...
сите 464 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 65 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека ако ја добијат довербата на следните избори, ќе ја намалат администрацијата за 20 отсто. „Никој нема да изгуби работно ...
сите 11 | | | веќе видена

Црногорското Национално координативно тело воочи дека во општините на северот на земјата, каде што е забрането работењето на угостителските објекти, имало ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тејлор Свифт одлично изгледа и со неколку килограми повеќе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: