Некогаш најплатен актер, а денеска нема ништо позади себе

Синот на актерот Клинт Иствуд, Скот Иствуд, во едно од своите интервјуа напоменал дека не сакал да биде запомнат по богатството или поврзаноста со легедарниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерот Николас Кејџ некогаш беше најплатен актер во Холивуд со богатство од околу 150 милиони долари, кои не успеа долго да ги задржи. Кејџ го потрошил своето ...
| | веќе видена | слични

Останато

Исполнети се сите услови за безбедно гласање, соопштија од Државната изборна комисија (ДИК). Ги повикаа граѓаните да излезат да гласаат. „Апелирам граѓаните ...
сите 578 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување на Алфа телевизија истакна дека лидерот на СДСМ, Зоран Заев бега од дебати бидејќи не ...
сите 464 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 65 | | | веќе видена

Фејсбук статус на Зоран Заев: Ви благодарам! Нивната борба за слобода е темелот на нашата борба за слобода. Голема чест ми е што зад исправните политики на ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Некогаш најплатен актер, а денеска нема ништо позади себе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: