Отворено писмо до сама себе, за кога ќе фатам нов дечко


 Вчера се нервирав дека гелот за нокти не ми е во вистинската нијанса, Дека ми го купиле последното бројче од фустанот што ми се допаѓа, Дека партнерот ...
| | веќе видена | слични

Зои Шолфилд на Твитер објавила како нејзиното поранешно момче ѝ давало упатства за однесување, во случај да сака да излезе со другарки. Таа објаснила дека и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Некогаш помалку некогаш повеќе, но изминатава недела има и тоа колку многу теми што доминираат во печатените и електронските медиуми. Заврши темата дали Заев ...
сите 698 | | | веќе видена

Иако долго време немаше активни случаи на коронавирус, денес според извештајот на Министерството за здравство, во Пехчево сега има два активни случаи на ...
сите 706 | | | веќе видена

„ВМРО-ДПМНЕ во познат стил продолжува да шири лаги и се обидува да наметна неоснована паника меѓу граѓаните. Како што соопшти и Народната банка, стечајот на ...
сите 301 | | | веќе видена

Петмина од 146 патници кои во вторникот вечерта со авион на Визер од Скопје пристигнаа во финскиот град Турку се позитивни на Ковид-19. Мико Пиетила, шеф на ...
сите 152 | | | веќе видена

Со марш од три локации до градскиот плоштад во Тетово неколку илјади граѓани учествуваа во вториот по ред протест во знак на револт поради зголемување на ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Отворено писмо до сама себе, за кога ќе фатам нов дечко

Од:
До кого (е-маил):
Порака: