Синот на Пеце Наумоски ќе игра за Италија?

3 копии

Антонио Конте ова лето се врати во Италија каде што го превзема Интер. Одличниот стратег претходно работеше во Челзи со кој не се раздели на најдобар начин, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вилма Рускосака која ја води истрагата за предметот „Рекет“ денеска побара приведување, но и притвор на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева. Јанева е ...
сите 457 | | | веќе видена

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева вечерва од Кривичниот суд со полициско возило е однесена во истражниот затвор „Скопје“ во Шуто Оризари. Судија на ...
сите 340 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синот на Пеце Наумоски ќе игра за Италија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: