Креаторите на Game of Thrones преминаа во Netflix за 200 милиони долари


2 копии

Хабиб Нурмагомедов смета дека Конор Мекгрегор треба да оди во затвор за инцидентот во пабот, медиумите и државата се премногу толерантни кон Ирецот.Синоќа се ...
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена во јавноста се појави снимка на која може да се види како ММА ѕвездата Конор Мекгрегор уидра постар човек во еден паб во Даблин. Споменатиот ...
| | веќе видена | слични

Вчера на интернет беше објавено видео на кое се гледа како славниот „фајтер“ Конор Мекрегор удира постар човек во глава со бокс. Причината за нападот кој се ...
| | веќе видена | слични

Вечерва се појави видео снимка на која Конор Мекрегор удира постар човек во глава зошто одбил да се напие од вискито на Ирецот во еден паб во Даблин.Конор ...
| | веќе видена | слични

Конор МекГрегор со своите беспоштени борби сосема заслужено се издвои како еден од најдобрите борци во УФЦ натпреварувањата, но сепак со својот проблематичен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 268 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 188 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Креаторите на Game of Thrones преминаа во Netflix за 200 милиони долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: