Се фали со фотографии во костим за капење, а фановите ѝ порачуваат: `Сè ти 'претекува'`

Па сè ти претекува надвор. Треба да носиш примерни костими за капење, бидејќи ова не изгледа привлечно, коментирале фановите на плус-сајз моделот Ешли Греам. ...
| | веќе видена | слични

Емир Ујар е турски бизнисмен, потпретседател на мултимилионерска компанија, а во своја сопственост има неколку фирми кои се занимаваат со нафтена индустрија и ...
| | веќе видена | слични

Минатата недела, моделот Ешли Греам преку видео на Инстаграм објави дека таа и нејзиниот сопруг Џастин Ервин го очекуваат своето прво дете. Но, сега бремената ...
| | веќе видена | слични

 Само неколку дена откако објави дека за првпат е бремена, Ешли Греам се соблече со цел да покаже како бременоста го менува женското тело. Храбрата фотка, ...
| | веќе видена | слични

Познатата плус сајз манекенка Ешли Греам пред неколку дена објави дека е бремена. Сега решила да објави и една гола фотографија од “несовршеното” женско тело ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Ешли Грахам вчера објави фотографија од нејзиното голо тело. Таа и нејзиниот сопруг Џастин Ервин во средата објавија дека го очекуваат своето прво ...
| | веќе видена | слични

Иако поминаа само два месеци откако се разведе, познатата манекенка Шанина Шајк забележана е во друштво на друг маж. Шанина во јуни се разведе од музичарот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Kои заклучоци може да се извлечат од вчерашната конститутивна седница на Собранието на Македонија? Прво, истата се уште не е завршена, туку е прекината после ...
сите 255 | | | веќе видена

ЗА 24 ЧАСА 88 ИНФИЦИРАНИ И 6 ПОЧИНАТИ Во последните 24 часа се направени 1507 тестирања, а регистрирани се 88 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 23 -Куманово ...
сите 566 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 243 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска на прес-конференција кажа дека неидентификувани лица пратени од СДСМ приоѓале со понуди од 6 и 7-цифрени ...
сите 314 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се фали со фотографии во костим за капење, а фановите ѝ порачуваат: `Сè ти 'претекува'`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: