„Не ви го препорачувам за одмор“: Џиџи и Бела Хадид ограбени на Миконос

2 копии

Моделите Џиџи (24) и Бела (22) Хадид неодамна ја шокираа јавноста откако признаа дека некој ги ограбил на грчкиот остров Миконос додека уживале на одмор.По ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Манекенката Џиџи Хадид (24) си ветила дека нејзината нога повеќе никогаш нема да стапне таму. Се работи за грчкиот остров Миконос. Нејзината одлука таа ја ...
| | веќе видена | слични

Луксузниот одмор на Миконос на познатите манекенки, сестрите Џиџи и Бела Хадид заврши неславно.Додека биле на роденденска прослава, крадци провалиле во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Славните сестри Бела и Џиџи Хадид одморот на Миконос ќе го паметат по непријатно исксутво откако беа ограбени во луксузната вила каде беа сместени. Во ...
| | веќе видена | слични

Останато

– Нити ќе ме исплашите, уште помалку ќе ме спречите да ја говорам вистината, кога сум чист и целосно одговорен пред целата јавност. Затоа сум секој ден пред ...
сите 273 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 290 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шеќеринска денеска преку Фејсбук ја промовира полковник Билјана Блажеска, како прв аѓутант-жена на претседателот Стево ...
сите 217 | | | веќе видена

Вчера во во 20,00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во населбата Гоце Делчев, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу скопјаните ...
сите 325 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 144 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Не ви го препорачувам за одмор“: Џиџи и Бела Хадид ограбени на Миконос

Од:
До кого (е-маил):
Порака: