Лана дел Реј со нова песна посветена на нападите во САД


4 копии
2 копии

Песната „Lover“ на Тејлор Свифт испадна вчера а веќе има над пет милиони прегледи на Јутјуб. Таа е дел од новиот албум на пејачката со ист наслов. Според ...
| | веќе видена | слични

Новиот спот на Џонас Брадрс за песната „Only Human“ веќе има над два милиони прегледи. Покрај позитивните коментари од фановите, песната доби и големо внимание ...
| | веќе видена | слични

Сплитската пејачка ја промовираше песната „Брод за најбоље“ која е нејзин прв самостоен проект после цела деценија. Иако го објави без голема медиумска фама, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Продолжуваат обвинувањата на релација власт – опозиција за случајот „Рекет“. За вмро дпмне ,Катица Јанева и обвинителите на сјо повеќе немаат кредибилитет, ...
сите 1137 | | | веќе видена

Околу барањето на претседателот Стево Пендаровски за политичка одговорност, вицепремиерката смета дека Владата не е единствена што има политичка одговорност ...
сите 416 | | | веќе видена

Почитувани граѓани, почитувани претставници на медиумите, На прес конференцијата одржана во белиот дворец на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски призна дека се ...
сите 281 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лана дел Реј со нова песна посветена на нападите во САД

Од:
До кого (е-маил):
Порака: