Кој е „Жарко“ спасен од Боки 13?

3 копии

Костадине твојата сексуална ориентација е твоја лична работа, но од повеќе страни слушам од извори блиски до истрагата за Рекет, дека во телефонот на Боки ...
| | веќе видена | слични

Катице морам повторно да ти напишам неколку реда. Читам денес по портали, а верувам читаш и ти, другар ти Боки Тредичи вриштел да биде префрлен во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По настаните од 27 април истрагата веднаш беше растрчана да ги обезбеди снимките од безбедносните камери во собранието, а истите подоцна Рускоска при судењето ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фокус денеска објави архивски текст од 2018 година кој се однесува на случајот на Телеком и изградбата на седиштето на ВМРО-ДПМНЕ, познато како Белиот дворец, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот главен извршен директор во „Т-Мобиле“, Жарко Луковски, сепак, не успеал да си „купи“ затворање на истрагата во предметот „Базни станици“ на СЈО, ...
| | веќе видена | слични

Аналитичарот Александар Пандов преку својот фејсбук профил запраша дали специјалната јавна обвинителка која го води случајот „Империја“, Лиле Стефанова, за ...
| | веќе видена | слични

Останато

До изборите министерското место за труд и социјална политика во техничката Влада ќе остане празно откако ВМРО-ДПМНЕ до вчерашното распуштање на Собранието не ...
сите 423 | | | веќе видена

Пратениците упатија пораки до граѓаните за кого да ја дадат довербата на 12 април. Пратеникот Никола Мицевски од ВМРО-ДПМНЕ изјави дека граѓаните не треба да ...
сите 275 | | | веќе видена

Извештајот за напредокот на Северна Македонија и Албанија се очекува од 2 до 4 март, а идејата е Европската комисија да излезе со него кога сите земји-членки ...
сите 589 | | | веќе видена

Кинеските здравствени власти денеска апелираа до лицата кои се излекувани од новиот коронавирус да дадат крв заради лекување други пациенти. Крвната плазма на ...
сите 404 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ денеска преку својата ФБ страница соопшти дека со задоволство ја прифаќа поканата. -Не бегам од соочување и не бегам од вистината, а Заев ...
сите 79 | | | веќе видена

СДСМ вечерва организираше марш за правда под слоганот „Чекориме за правда“. Маршот почна од пред Собранието и симболично заврши пред Судот. Претседателот на ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кој е „Жарко“ спасен од Боки 13?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: