Што ѝ подари Тревис на Кајли за 22-иот роденден + како изгледаше прославата на јахта во Италија?

 Иако не се омажи, сепак за 22-иот роденден одлучи да носи фустан-венчаница, додека уживаше со најблиските на јахта, која чини 1 милион долари за една недела. ...
| | веќе видена | слични

Најмладата сестра од кланот Кардашијан-Џенер, инспирација за својот последен аутфит пронашла во старите фотографии на своите сестри. 22-годишната Кајли Џенер, ...
| | веќе видена | слични

Иако Кардашијанките често ги прозиваат за фотошопирање на фотографиите кои ги објавуваат на социјалните мрежи, 40-годишната Кортни го „запали“ Инстаграм со ...
| | веќе видена | слични

Иако е тешко да се поверува дека некој може да биде во центарот на вниманието покрај целото семејство Кардашијан , очигледно тоа и успеа на Софија Ричи. Таа за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Речиси секој се восхитува на бројот на следбеници на профилите на познатите. Но, неретко забораваме дека многу од нив би направиле сè за да го зголемат овој ...
| | веќе видена | слични

Институтот за модерен музички перформанс од Велика Британија, ги анализирал Инстаграм профлилите на познатите личности, за да утврди кој има најмногу лажни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За десетина дена владиниот предлог Закон за јавно обвинителство со кое треба да се реши статусот на СЈО ќе се најде пред пратениците на собраниска седница. По ...
сите 292 | | | веќе видена

– Нити ќе ме исплашите, уште помалку ќе ме спречите да ја говорам вистината, кога сум чист и целосно одговорен пред целата јавност. Затоа сум секој ден пред ...
сите 273 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 290 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шеќеринска денеска преку Фејсбук ја промовира полковник Билјана Блажеска, како прв аѓутант-жена на претседателот Стево ...
сите 217 | | | веќе видена

Вчера во во 20,00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во населбата Гоце Делчев, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу скопјаните ...
сите 325 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 144 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што ѝ подари Тревис на Кајли за 22-иот роденден + како изгледаше прославата на јахта во Италија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: