Во Врање петиција против концерт на Брена: Средете ни ги болниците и училиштата, а Брена ќе ја слушаме на радио

2 копии

Граѓаните на Врање сметаат дека Лепа Брена е прескапа за да се плати нејзиниот концерт на манифестацијата „Денови на Врање“ која се одржува од 22 до 25 август. ...
| | веќе видена | слични

Лепа Брена не е посакувана на културната манифестација Денови на Врање, која се одржува од 22 до 25 август, бидејќи поединци сметаат дека е прескапа. Затоа и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 213 | | | веќе видена

Пазарот на електрична енергија е либерализиран за сите потрошувачи, вклучувајќи ги и домаќинствата, соопшти ЕСМ. Како што наведуваат од компанијата во ...
сите 238 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието во заминување, Талат Џафери се уште не испратил до претседателот на државата Стево Пендаровски известување дека Собранието е ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Врање петиција против концерт на Брена: Средете ни ги болниците и училиштата, а Брена ќе ја слушаме на радио

Од:
До кого (е-маил):
Порака: