Лима си разменува нежности со турскиот бизнисмен Емир Ујар на јахта во Италија

Адријана Лима се релаксира со новото момче во Италија. 38-годишниот модел одмара на луксузна јахта со Емир Ујар. Двојката си разменуваше нежности и се ...
| | веќе видена | слични

Адријана во 2013-та година во Њујорк била гостинка на хуманитарната забава на Новак, а и понатаму се добри пријатели. Пензионираниот ангел на „Викторија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Не се труди да биде „коска и кожа“, а сепак изгледа совршено во бикини и без грам шминка на 38 години. со новото момче, , Адријана Лима е забележана на плажа ...
| | веќе видена | слични

Адријана Лима, Мајли Сајрус, Џенифер Лопез, се само дел од ѕвездите кои овие летни денови одлучија да се фотографираат во костими за капење и објасниле зошто ...
| | веќе видена | слични

Па сè ти претекува надвор. Треба да носиш примерни костими за капење, бидејќи ова не изгледа привлечно, коментирале фановите на плус-сајз моделот Ешли Греам. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Како и секое лето и годинава светските убавици редовно предизвикуваат хаос на социјалните мрежи. Едни од најубавите жени на светот, „жешките“ Адриана Лима и ...
| | веќе видена | слични

Останато

За десетина дена владиниот предлог Закон за јавно обвинителство со кое треба да се реши статусот на СЈО ќе се најде пред пратениците на собраниска седница. По ...
сите 292 | | | веќе видена

– Нити ќе ме исплашите, уште помалку ќе ме спречите да ја говорам вистината, кога сум чист и целосно одговорен пред целата јавност. Затоа сум секој ден пред ...
сите 273 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 290 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шеќеринска денеска преку Фејсбук ја промовира полковник Билјана Блажеска, како прв аѓутант-жена на претседателот Стево ...
сите 217 | | | веќе видена

Вчера во во 20,00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во населбата Гоце Делчев, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу скопјаните ...
сите 325 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 144 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лима си разменува нежности со турскиот бизнисмен Емир Ујар на јахта во Италија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: