Аргентина го објави конечниот список – Неуништливиот Скола ќе ги предводи на Мундобаскетот


Селекторот на кошаркарксата репрезентација на Аргентина, Серхио Ернандез го соопшти конечниот список на кошаркари на кои ќе смета на Светското првенство во ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
2 копии

Најдобриот играч на кошаркарската репрезентација на Русија, Алексеј Швед ќе го пропушти учеството на Светското првенство во Кина поради повреда на зглобот, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Над 100.000 граѓани кои земаа плата, пензија или социјална помош останааа без пари со затворањето на Еуростандард банката. Не можат да си ги платат основните ...
сите 228 | | | веќе видена

Согласно Уставот, во следните 20 дена, а лично верувам и порано ќе успееме да формираме Влада и стабилно парламентарно мнозинство кое ќе биде гаранција за ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Аргентина го објави конечниот список – Неуништливиот Скола ќе ги предводи на Мундобаскетот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: