ШТО СЕ СЛУЧУВА НА СЕТ НА 18+ ФИЛМ? Измамени сме, татко ми не може да ме погледне

Една продукција за филмови за возрасни, која е партнер на сервисот Порнхаб, наводно, ги злоупотребила актерките и ги лажела за тоа каде завршуваат нивните ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата од „Луди 70-ти“, Дени Мастерсон, доби четири тужби за силување и сексуална злоупотреба. Истите жени ја тужат и скиентолошката црква. Тужбите ги ...
| | веќе видена | слични

Четири жени го тужеле актерот Дени Мастерсон, обвинувајќи го дека е злоставувач и силувач. Покрај Дени, тие ја тужеле и Скиентолошката црква, бидејќи актерот ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 268 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 188 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ШТО СЕ СЛУЧУВА НА СЕТ НА 18+ ФИЛМ? Измамени сме, татко ми не може да ме погледне

Од:
До кого (е-маил):
Порака: