Во пожарот во Струмица настрада возило на судот и предмети од судски процеси


Основното јавно обвинителство Струмица ги испитува причините за пожарот во гаражата на Судот. Дежурен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Струмица ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии
11 копии

Голем пожар изби попладнево на грчкиот остров Закинтос, во шумата меѓу селата Килиоменос и Агалас. Пожарот избувнал околу 14 часот по локално време, јавува ...
| | веќе видена | слични
3 копии
5 копии
2 копии
повеќе

Останато

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 259 | | | веќе видена

Пазарот на електрична енергија е либерализиран за сите потрошувачи, вклучувајќи ги и домаќинствата, соопшти ЕСМ. Како што наведуваат од компанијата во ...
сите 251 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Според пишувањата на Газета дело Спорт, Јувентус во следните месец дена ќе се обиде да направи реконструкција на тимот, на продажба се ставени дури 10 ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во пожарот во Струмица настрада возило на судот и предмети од судски процеси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: