Каква глупост на Фелисијано Лопес, Мареј не можеше да поверува (Видео)


На Мастерсот во Монтреал се случи еден од најчудните поени во светот на тенисот во последните години, а беше дело на шпанскиот ветеран Фелисијано Лопес. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Четири месеци Јавното обвинителство на Рускоска и Јовески ги имаат снимките за случајот „Рекет“, но уште не презема ништо, обвинуваат од ВМРО-ДПМНЕ. - ...
сите 682 | | | веќе видена

Вилма Рускосака која ја води истрагата за предметот „Рекет“ денеска побара приведување, но и притвор на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева. Јанева е ...
сите 457 | | | веќе видена

Пратеникот Самка Ибраимовски предизвика жестока кавга припадници на најранливи категории граѓани откако го оправда премиерот Заев кој го употреби зборот пе*ер. ...
сите 150 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Каква глупост на Фелисијано Лопес, Мареј не можеше да поверува (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: