Кајла Херисон: Јас сум женска верзија на Хабиб, само подобра (видео)


Вечерва се појави видео снимка на која Конор Мекрегор удира постар човек во глава зошто одбил да се напие од вискито на Ирецот во еден паб во Даблин.Конор ...
| | веќе видена | слични

Конор МекГрегор со своите беспоштени борби сосема заслужено се издвои како еден од најдобрите борци во УФЦ натпреварувањата, но сепак со својот проблематичен ...
| | веќе видена | слични

Најпознатиот ММА борец, Конор Мекгрегор повторно се најде во центарот на вниманието со своето скандалозно однедсување. Поранешниот УФЦ шампион удрил недолжел ...
| | веќе видена | слични

Нема мир за Конор МекГрегор...ММА борецот е во центарот на нов скандал. Овој пат удрил постар господин. Конор на 6-ти април дошол во еден паб во Даблин. На ...
| | веќе видена | слични

Останато

Тоа што апсењето на Катица Јанева е речиси 2 месеца задоцнето отвара уште поголем сомнеж дека Зоран Заев е спремен да жртвува било кој само да си ја спаси ...
сите 347 | | | веќе видена

Претседател на месна заедница Шупли Камен и државен водостопански инспектор, вчера во различно време, пријавиле во кумановската полиција дека биле нападнати, ...
сите 310 | | | веќе видена

Посочи дека во 17 часот имале дојава за пожарот од жители на селото и дека три возила со осум пожарникари се на терен. – Пожарот е под контрола и не може да се ...
сите 272 | | | веќе видена

Катица Јанева и Зоран Заев се лице и опачина на иста паричка која што значи криминал. Катица Јанева е рекетарот на Зоран Заев, а Заев e човекот кој и даде ...
сите 231 | | | веќе видена

За време на викендов атмосферата постепено ќе се дестабилизира па така во попладневните часови и тоа во сабота само во планинските предели од државава и тоа на ...
сите 233 | | | веќе видена

Винсент Компани летово се врати во Андерлехт и тоа во необична улога како играч-тренер, сепак по само четири кола од новата сезона ќе бидат направени одредени ...
сите 55 | | | веќе видена

Правосудниот систем во Република Македонија е пред целосен рacпад, по ескалиpaњето на најголемата афера во македонската историја, аферата Pекет. Откако целата ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кајла Херисон: Јас сум женска верзија на Хабиб, само подобра (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: