Тешката судбина на холивудската актерка: Мајка и го убила татко и, до 11 години немала заби, а сега синот го одгледува како ќерка

Холивудската актерка Шарлиз Терон денес го слави 44 роденден, а нејзиниот живот можеме да кажеме дека не ја мазел воопшто. Шарлиз израснала покрај насилен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манекенката Елена Перминова денес има живот како од бајките - сопруга на милијардерот Александар Лебедев, три деца, прекрасна вила, многубројни патувања зад ...
| | веќе видена | слични

Шарлиз Терон (44) признала дека конечно може да зборува за трауматското детство, пренесуваат британските медиуми.Нејзиниот татко бил алкохоличар и насилник, ...
| | веќе видена | слични

Успешните и богати Руси ги преплавија социјалните мрежи на кои објавуваат заеднички фотографии со своите помлади сопруги. Богаташите и нивниот живот проткаен ...
| | веќе видена | слични

Преубава, харизматична, популарна актерка Шарлиз Терон штотуку наполни 44 години. Таа важи за една од најзгодните и најубави жени на светот. За Шарлиз како ...
| | веќе видена | слични

Останато

Исполнети се сите услови за безбедно гласање, соопштија од Државната изборна комисија (ДИК). Ги повикаа граѓаните да излезат да гласаат. „Апелирам граѓаните ...
сите 578 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување на Алфа телевизија истакна дека лидерот на СДСМ, Зоран Заев бега од дебати бидејќи не ...
сите 464 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 65 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека ако ја добијат довербата на следните избори, ќе ја намалат администрацијата за 20 отсто. „Никој нема да изгуби работно ...
сите 11 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешката судбина на холивудската актерка: Мајка и го убила татко и, до 11 години немала заби, а сега синот го одгледува како ќерка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: