„Рај за дами” – италијанска серија пристигна на Pickbox NOW

 Понекогаш забораваме дека животот којшто го живееме тука е многу поразличен отколку во другите делови од светот. Различни ни се навиките, традициите, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Непримерна, со речник што може да навреди цели категории наши граѓани, вака претседателот Стево Пендаровски ја оцени изјавата на премиерот Зоран Заев кој рече ...
сите 375 | | | веќе видена

Веќе еден месец во притвор се Бојан Јовановски попознат како Боки 13 и Зоран Милески попознат како Зоки Кичеец осомничени за изнудување на милионскиот рекет од ...
сите 367 | | | веќе видена

Новинарот на италијанскиот весник „Ла Верита“, Ларис Гајсер, кој од изминатава недела објавува снимки за случајот „Рекет“ во Македонија, во интервју за МКД.мк ...
сите 367 | | | веќе видена

Сигурно познавате луѓе кои се постојано негативни, секогаш негодуваат и никогаш не се задоволни. Ако станале на лева нога, овие „мрчатори“ постојано се караат ...
сите 177 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 159 | | | веќе видена

Бојан Јовановски, познат како Боки 13, кој во Скопје беше уапсен поради рекетирање на бизнисменот Јордан Орце Камчев, според пишувањата на Курир.рс 1,5 милиони ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Рај за дами” – италијанска серија пристигна на Pickbox NOW

Од:
До кого (е-маил):
Порака: