Бред Пит – студентот по новинарство кој стана холивудска ѕвезда

Веќе подолго време, Анџелина Џоли се обидува да се прикаже себеси во очите на јавноста како идеална мајка која се истакнува со шест деца, и покрај изјавата на ...
| | веќе видена | слични

 Некои славни личности кријат брутални приказни од минатото – кои од нив ги оставиле партнерите „пред олтар“? Секако, не мислиме дека си заминале буквално ...
| | веќе видена | слични

Многу од мажите ќе се согласат дека постојат и полоши работи во животот од тоа сите да ве мешаат со Бред Пит, но 33-годишниот градежен работник од Велика ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Првото бебе посвоено од Анџелина Џоли сега е возрасен млад човек и вчера стана полнолетен. Медокс Џоли Пит стана син на познатата актерка кога го посвои во ...
| | веќе видена | слични

Останато

– Нити ќе ме исплашите, уште помалку ќе ме спречите да ја говорам вистината, кога сум чист и целосно одговорен пред целата јавност. Затоа сум секој ден пред ...
сите 273 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 290 | | | веќе видена

Вчера во во 20,00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во населбата Гоце Делчев, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу скопјаните ...
сите 325 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 144 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бред Пит – студентот по новинарство кој стана холивудска ѕвезда

Од:
До кого (е-маил):
Порака: