Ристиќ: Д #СмартСити оф Скопје (ФОТО)

3 копии

Останато

,,Потребата од брза, ефикасна и темелна истрага за аферата "Рекет", очекувањата на граѓаните од сите институции и можноста да покажеме созревање на нашата ...
сите 354 | | | веќе видена

Веќе еден месец во притвор се Бојан Јовановски попознат како Боки 13 и Зоран Милески попознат како Зоки Кичеец осомничени за изнудување на милионскиот рекет од ...
сите 409 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 159 | | | веќе видена

Поранешниот градоначалник на Гази Баба и обвинет за уривањето на Космос, бара Катица Јанева да биде изземена од случајот ТНТ. Трајковски се сомнева дека има ...
сите 202 | | | веќе видена

Секоја врска доаѓа до момент кога треба да се постави „тоа“ прашање, кое ќе одреди како понатаму ќе се развива тој однос. Во денешно време многу врски долго ...
сите 112 | | | веќе видена

Сочно опцув и тргнав во нејзината канцеларија за да видам зошто како обвинители кои 4 години се бориме за СЈО сега по нејзина наредба треба да бидеме ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ристиќ: Д #СмартСити оф Скопје (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: