Ова е најдобриот начин за чување на лебот

Добро се познати сите својства на алкохолниот оцет, а сега може да го искористите и да заштедите пари за омекнувач за алишта. Тој е природно средство за ...
| | веќе видена | слични

Кога следниот пат ќе перете бели алишта, наместо избелувач ставете ¼ или ½ шолјичка лимонов сок! Сигурно веќе сте слушнале за што се’ е добар лимонот, но дали ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Останато

Денеска починаа голем број граѓани од коронавирусот, дури 46, што е повеќе во однос на вчерашниот ден, кога битката со ковид 19 ја изгубија 32 наши сограѓани. ...
сите 259 | | | веќе видена

Шпекулациите за враќање во кралската палата на војводата од Сасекс, Хари и неговата сопруга Меган Маркл, беа завршени со информациите што пристигнаа од ...
сите 156 | | | веќе видена

Пратеникот Владо Мисајловски од партиската говорница на ВМРО-ДПМНЕ бараше одговорност од власта поради лажните пасоши издавани на криминалци. Прашан да каже ...
сите 111 | | | веќе видена

Македонија со Заев се претвори истовремено и во земја која нуди закрила на мафијата и во земја која помага терористи и во земја во која царува нарко бизнисот. ...
сите 129 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 82 | | | веќе видена

Во рамки на засилените акциски контроли што МВР ги спроведува на делницата Скопје-Охрид-Свети Наум во текот на вчерашниот ден санкционирани се 330 возачи за ...
сите 297 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е најдобриот начин за чување на лебот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: