Сеад Кочан во КПУ- „Идризово“

По добивање на целокупната документација поврзана со новото барање за одлагање со отпочнување со издржување на затворската казна судија за извршување санкции ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии
4 копии
4 копии

Криминалистичка полиција и ОСПО при МВР, во координација и соработка со НК за КР ПС-Прилеп, а по претходно изготвен план, спроведоа оперативни активности за ...
| | веќе видена | слични

Осум осудеденици од Прилеп кои се барале со потерници за издржување на казна затвор биле уапсени денеска во координирана акција на криминалистичка полиција при ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Екипата на „Бутел“ го совлада „Металург 2“ со 29:23 (14:10) во натпревар од ракометната Суперлига. Домашните постојано водеа и рутински ја одржуваа предноста и ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сеад Кочан во КПУ- „Идризово“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: