Официјално: Арсенал го собори својот трансфер рекорд


2 копии

Според статистиката на англиските новинари, Арсенал се наоѓа на третото место на листата клубови кои најмногу потрошиле во преодниот рок, со 138 милиони фунти. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Навивачите на Челси воопшто не се среќни откако фудбалерот кој има над 250 настапи за овој клуб се реши да го замени синиот дрес со оној на лутиот ривал од ...
| | веќе видена | слични

Парите не се пробелем за Премиерлигашите, па четврта година по ред се надминува фамозната границата од една мијларда, ова лето за засилувања беа потрошени 1,4 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Давид Луиз го изрежира најконтроверзниот трансфер во последниот ден од преодниот рок во Англија, бидејќи искусниот бразилски репрезентативец одлучи да изрежира ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека ќе почекаат да видат каков ќе биде развојот на преговорите во следните денови откако вчера партискиот лидер Христијан Мицкоски рече ...
сите 694 | | | веќе видена

Гневните и тажни демонстранти во Бејрут во вторникот ги прочитаа имињата на 171 лице загинати во експлозијата на тамошното пристаниште, која минатата недела ...
сите 604 | | | веќе видена

Во Чаир в петок ќе се одржи уште еден протест против поскапувањето на струјата, односно измената на тарифите што ја одобри Регулаторната комисија за енергетика ...
сите 299 | | | веќе видена

Читам вести каде што СДСМ брифираат дека нивниот Стево ќе им даде мандат да преговараат, противуставно, за да врати што го направија Претседател и впрочем на ...
сите 169 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 168 | | | веќе видена

Седумдесет и седумгодишна жителка на Делчево е хоспитализирана откако по направените тестирања кај неа е утврдено присуство на Ковид-19. Ова денеска го потврди ...
сите 810 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Официјално: Арсенал го собори својот трансфер рекорд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: