Кочан не се појавил во затворот Идризово


2 копии

Во затворот „Идризово“, каде деновиве на 40 степени целзиусови има 1.200 затвореници, во текот на денешниот ден двапати била повикана Итна помош поради паднат ...
| | веќе видена | слични

На Сеат Кочан му се покачил притисокот во Идризово, по што превентивно му е ставена инјекција, пренесуваат повеќе македонски медиуми, повикувајќи се на ...
| | веќе видена | слични

„Алфите“ синоќа го приведоа Сеад Кочан за да ја отслужи затворската казна од 4 години и 8 месеци за предметот „Труст“ на СЈО откако беше одбиено неговото ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Постојат и лични причини зошто Катица го напиша тоа фамозно писмо со кое го ополномоштува републичкото обвинителство да ги преземе предметите, со тоа два од ...
сите 212 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 24 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кочан не се појавил во затворот Идризово

Од:
До кого (е-маил):
Порака: