Смешни и чудни ситуации што можете да ги видите само во јавен превоз

 Не постои плажа која нема да ни ги задоволи желбите, но некои плажи се толку смирени, недопрени од цивилизацијата, што се идеални за пронаоѓање на мирот и ...
| | веќе видена | слични

 Повеќето од нас сме толку навикнати на нештата што ги гледаме секојдневно, што дури не ги ни забележуваме. Но одвреме-навреме се појавуваат работи што ...
| | веќе видена | слични

 Некои дизајнери на прво место го ставаат комфорот на жените и веројатно тоа им е најдобрата одлука – најдобрите дизајни на кои жените ќе бидат благодарни ...
| | веќе видена | слични

 Разновидноста на Мексико во поглед на природата го прават едно од најуникатните места во светот. Кристално чисти плажи со тиркизна вода, мистични пештери и ...
| | веќе видена | слични

 Летото е супер за одморање покрај базен, читање на книга и излежување, но оние кои постојано сакаат предизвици, посебно ќе се радуваат на оваа летна ...
| | веќе видена | слични

 Замислете гумен бар во вода и лименки од омилениот пијалак додека пливате... Сега, ова е реалност. Летото и летните одмори се во полн ек, но има некои мали ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Откако инспекторите го преспаа цело лето, сега ќе ги засилувале контролите во угостителските објекти. Од пазарниот инспекторат сега велат дека оние ресторани ...
сите 401 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 92 | | | веќе видена

Македонската држава и македонскиот народ живеат во секојдневие во кое се соочени со огромна здравствена и економска криза, што е излезена од контрола, но и со ...
сите 231 | | | веќе видена

Максим Ацевски, главниот државен ревизор, во интервју за „360 Степени“ синоќа рече дека ДЗИ нема надлежност да го испита работењето на Националната агенција за ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Смешни и чудни ситуации што можете да ги видите само во јавен превоз

Од:
До кого (е-маил):
Порака: