Бензините и дизелот со стара цена

5 копии
3 копии

Од синоќа на полноќ возачите ќе точат дел од горивата по нови цени, но и дел од црното злато ќе остане со истата цена, како претходната недела. Регулаторната ...
| | веќе видена | слични
4 копии
7 копии
повеќе

Останато

Лидерите на земјите членки на Европската Унија на утрешното заседание ќе прават напори да дојдат до консензуално решение поврзано со почетокот на преговорите ...
сите 145 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Сириската невладина агенција за човекови права објави дека е забележан огромен конвој на сириската армија како го напушта Манбија, уште еден курдски град над ...
сите 802 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бензините и дизелот со стара цена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: