Како Катица Јанева добила 30 дена боледување?


Заменик-помошникот на државниот секретар на САД, Метју Палмер, порача дека нерешениот случај „Рекет“ би можел да ги подрие изгледите на Македонија за почнување ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Американскиот заменик помошник државен секретар, Метју Палмер, во интервју за Гласот на Америка на српски јазик вели дека без решение за истрагата за случајот ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

Одложувањето на почетокот на преговорите за пристапување на Северна Македонија во Европската унија ќе ја влоши и дестабилизира ситуацијата во регионот, изјави ...
сите 288 | | | веќе видена

Елиф Елмас полека прераснува во лидер на македонската фудбалска репрезентација заедно со неуништливиот Горан Пандев, а добрите настапи кои ги имаше во ...
сите 165 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како Катица Јанева добила 30 дена боледување?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: